Zde se nacházíte: O nás / Optigrün international AG
Optigrün international AG

Systém pro ozeleňování střech - odborná montáž a údržba prováděná partnery firmy Optigreen Vám nabízí řadu výhod

Firma Optigrün international AG se specializuje na všechny druhy zelených střech a patří k vedoucím firmám na trhu v této branži. Sdružení Optigrün realizuje každoročně asi dva miliony čtverečních metrů zelených střešních ploch v různých variantách.


Zelená střecha
Nové vedení obchodního týmu Optigrün international AG(zleva doprava)
Uwe Harzmann (představenstvo) a prokuristé
Peter Küsters, Dr. Gunter Mann, Sebastian Krümmel,Otto Reiser

Kompetentní poradenství, realizace v nejlepší kvalitě a výhodné podmínky jsou nejvyšší prioritou firemní politiky. Všem zainteresovaným stranám nabízíme optimální sortiment produktů a služeb formou systémových řešení, podkladů pro projektanty a architekty, dodávek materiálu v kvalitě odpovídající aktuálním směrnicím pro zelené střechy, poskytovaných záruk a provedení odbornou partnerskou firmou z Vašeho okolí.

Optigrün AG staví na osvědčeném a motivovaném týmu interních i externích spolupracovníků a moderním partnerském franšízovém sdružení partnerských realizačních firem. Partneři a pracovníci firmy Optigreen se podílejí na kapitálu akciové společnosti. Kapitálová účast posiluje partnerství a je základem pro rozšiřování spolupráce a růst v budoucnosti. Sdružení Optigrün má v současné době asi 120 partnerů v Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Anglii, Turecku, České republice, na Slovensku, v Polsku a v USA. 

Historicky vzešla firma Optigrün international AG z dřívější firmy Optima-Süd a již před lety převzala značku "Optima" a navázala na ni, takže disponuje již více než 30letými zkušenostmi a know-how v oboru.

Na našich internetových stránkách bychom Vás chtěli seznámit s našimi produkty a systémovými řešeními pro zelené střechy, představit Vám naše partnery a nabídnout naše služby.

Bližší informace o systému zelených střech, firmě a možnosti stát se partnerskou firmou Vám ochotně poskytnou pracovníci firmy Optigrün international AG.